Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

INNOVATION PROJECT MANAGER

Praha

Popis pozice
Hledáme novou posilu do korporátní části banky do týmu Specializovaných produktů, která bude zastřešovat aktivity spojené s právě probíhajícím projektem Borrowing based lending. Projekt je zaměřen na inovaci a zjednodušení procesu poskytování provozních úvěrů zajištěných a regulovaných na základě pohledávek a zásob.

U nás je to o vás!

Co vás na této pozici čeká?

* Stanete se součástí většího projektového týmu, jehož součástí jsou lidé z obchodu, risku a IT
* V rámci projektového týmu budete zastřešovat problematiku Portfolio Receivables Management související s monitoringem a správou pohledávek, která bude probíhat v novém systému (pohledávkové platformě)
* Vaše zodpovědnost bude zabezpečit parametrizaci funkčních požadavků na správu a monitoring pohledávek a zásob v novém systému tak, aby splňovala požadavky projektu v souladu s projektovými milníky a harmonogramem
* Důležitou součástí je komunikace požadavků banky s britským dodavatelem s cílem dosažení požadovaného fungování produktu formou jednoduchých funkčních nastavení s maximálním využitím „base product“ a minimálními rozsahem customizací
* Při navrhováni řešení a souvisejících procesů minimalizovat manuální činnosti v „to be“ procesech pro správu a monitoring pohledávek a zásob
* Aktivně komunikovat se zbytkem týmu, navrhovat zlepšení a zjednodušení procesů, „out of the box“ myšlení
* Pravidelně reportovat o stavu projektu a subdodávek

Pozice vám sedne, pokud:

* Máte schopnost pracovat samostatně a řídit část projektu
* Umíte jasně a efektivně komunikovat s týmem i externími partnery
* Máte analytické a koncepční myšlení a při řešení problémů používáte „selský rozum“
* Umíte se vypořádat s občasným chaosem a přetavit ho v jasné a strukturované cíle
* Chcete se rozvíjet a také naplno realizovat změny
* Nutná je proaktivita, iniciativa a chuť se učit nové věci
* Máte dobré komunikační dovednosti a rádi něco prezentujete
* Angličtinu ovládáte na vynikající úrovni (psaná i mluvená) a dokážete v ní jednat i např. s dodavateli, auditem, apod.
* Podkladem pro argumentaci jsou pro vás data, nikoliv domněnky
* Zkušenost se psaním specifikací/zadáním pro IT, přípravou testovacích scénářů, apod.

Na co se můžete těšit?

* Na uplatnění v rámci stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší banka v ČR
* Na mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
* Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
* Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
* Možnost pracovat i na zkrácený úvazek
* Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV, můžete jej poslat i na email

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Raiffeisenbank
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: INNOVATION PROJECT MANAGER
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INNOVATION PROJECT MANAGER ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Raiffeisenbank ještě dnes.