HR manager

Olomoucký kraj

Pro našeho klienta, kterým je česká rodinná firma z Olomouce, zabývající se povrchovými úpravami kovů, hledáme vhodného kandidáta na pozici HR manager.

Náplň práce:

  • Zajištění náboru, nástupu a adaptace zaměstnanců
  • Plánování a realizace personální strategie společnosti
  • Komunikace s vedoucími jednotlivých oddělení
  • Spolupráce na nastavení a vedení systému hodnocení, motivace a odměňování zaměstnanců
  • Tvorba finančního plánu pro HR oddělení
  • Zpracování podkladů pro mzdy a spolupráce s externí účetní kanceláří
  • Zajištění vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • Tvorba vnitřních předpisů a pracovně právních dokumentů organizace
  • Podpora zahraničních zaměstnanců při řešení zaměstnaneckých karet
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Dobrou znalost Excelu
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Výhodou řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč
  • Stravenkový paušál 100 Kč/den
  • Notebook a služební telefon i pro soukromé použití
  • Příspěvek na dojíždění nad 20 km (12 000 – 24 000 Kč dle vzdálenosti)
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění až 12 000 Kč ročně
  • Masáže 1x za měsíc
  • Dotovaná chlazená strava + nápoje
  • Mimořádné odměny za inovace, odpracované roky, jubilea
  • Dobrá dostupnost MHD i automobilem
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Lokalita: Olomoucký kraj
Pracovní pozice: HR manager
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 13. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Olomoucký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici HR manager ve městě Olomoucký kraj? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. ještě dnes.