Elektroinženýr - Plzeň

Plzeň-město

Požadavky: Pro našeho významného klienta, mezinárodní korporát, hledáme vhodného kandidáta na pozici ELEKTROINŽENÝR.

NÁPLŇ PRÁCE

• zodpovědnost za technické řešení zakázek

• komunikace se zákazníky

• vytváření elektrotechnických výkresů

• příprava a kontrola technické dokumentace

• nastavování a konfigurace elektrických zařízení

• testování zařízení

• odstraňování chyb

• řešení elektrotechnických problémů

• uvádění zařízení do provozu

• reporting

POŽADUJEME

• VŠ vzdělání elektrotechnického směru (ideálně obor elektroenergetika, řídicí systémy, silnoproud)

• výborné komunikační schopnosti

• komunikativní AJ – PODMÍNKOU

• platnou vyhlášku 50 (50/1978 Sb. Vyhláška o odborné způsobilosti v elektrotechnice)

• uživatelskou znalost MS Office

• zájem o nové technologie

• ochotu cestovat do zahraničí

• znalost AutoCAD, EPLAN, E3- výhodou, nikoliv podmínkou

NABÍZÍME

• spolupráci s nadnárodní společností

• motivující příjem + odměny a roční bonus

• flexibilní pracovní dobu

• 25 dní dovolené

• možnost HO

• možnost se vzdělávat

• stravenkový paušál

• příspěvek na penzijní připojištění

• možnost dalšího kariérního růstu

• notebook a mobilní telefon

• cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)

• MultiSport karta

• zvýhodněné volání i pro soukromé účely

• slevy u partnerů

• možnost cestovat do zahraničí

• kancelář v Plzni

V případě zájmu o pozici zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Plzeň-město
Pracovní pozice: Elektroinženýr - Plzeň
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň-město - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektroinženýr - Plzeň ve městě Plzeň-město? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.