Barista / baristka a obsluha showroomu mechových obrazů (směny dle domluvy)

Pardubice

Informace
Do týmu hledáme aktivního baristu/baristku, který/á je samostatný/á i schopný/á pracovat v týmu.

Základem je u nás úsměv, velmi prozákaznický, milý a pohodový přístup k zákazníkům za každé situace. Vše ostatní vás rádi naučíme.

Co budete dělat?

- připravovat kávu, limonády a základní občerstvení

- obsluhovat hosty

- prodávat mechové obrazy a dekorace

Možnost plánování směn dle domluvy:

min. požadované pokrytí směn 1x-2x v prac. týdnu směna v čase od 11:00 do 19:00 nebo v sobotu/neděle od 11:00 do 18:00. V případě zájmu o více směn je určitě možné se domluvit. (odměna je stanovena hodinově + spropitné).

Nástup co nejdříve. Pohovor možný přes videohovor. Odpovědí na tento inzerát prosíme o zaslání životopisu s krátkým představením.
Co od vás očekáváme
- NUTNÉ: příjemné a usměvavé jednání, prozákaznický přístup, reprezentativní vzhled a nadhled

- Rychlý a samostatný servis

- Zkušenosti z kavárny/restaurace výhodou, ne podmínkou. Důležitější je u nás, aby vás práce bavila a dělali jste s nadšením

- Min. věk 18 let (prodej alkoholu a manipulace s hotovostí)

- Alespoň 2 směny týdně
Co vám nabízíme
- Možnost plánování odpoledních směn dle domluvy na měsíc dopředu (min. pokrytí 1-2 směn v týdnu)

- Brigádu vhodnou pro studenty VŠ, čerstvé absolventy či maminky na mateřské dovolené, které si chtějí přivydělat 1-2 dny v týdnu (nebo samozřejmě více)

- Možnost brigády mj. každý den, záleží na vašich možnostech.

- Neobvyklé a příjemné prostředí (kavárna v showroomu mech. obrazů, vlastní pražírna a výrobna obrazů hned za dveřmi kavárny)

- Velmi přátelský a nápomocný tým, otevřené a milé jednání

- Veškeré spropitné připadá obsluze (nad rámec výplaty)

- Veškeré občerstvení na pracovišti za zvýhodněné ceny

- Možnost vyzkoušet si i jiné pozice ve firmě (např. výroba obrazů, balení zásilek) a do budoucna také kariérní růst

- Pohovor možný po videohovoru v odpoledních nebo večerních hodinách

Detaily o pracovním místě:
Firma: WOODILO design s.r.o.
Lokalita: Pardubice
Odvětví práce: Obchod-služby
Pracovní pozice: Barista / baristka a obsluha showroomu mechových obrazů (směny dle domluvy)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 130 Kč - 140 Kč
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Barista / baristka a obsluha showroomu mechových obrazů (směny dle domluvy) ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě WOODILO design s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubice - Obchod-služby

Hledáte brigády v Pardubice? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.