Výroba mechových obrazů a stěn v mechové dílně, výpomoc v dílně

Pardubice

Informace
Do našeho pohodového týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na brigádní pozici do naší mechové dílny.

Co budete dělat?

- Vyrábět mechové obrazy a dekorace

- Pomáhat s balením e-shopových zásilek

Brigáda vhodná na 2-5 dnů v týdnu, podle Vašich časových možností.

Pohovor může proběhnout přes videohovor. V případě zájmu nám přes tento inzerát neváhejte zaslat životopis s krátkým představením.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Co od vás očekáváme
- URČITOU FYZICKOU ZDATNOST

Ač se výroba mechových obrazů může zdát jako snadné dekorování mechu, je potřeba počítat s tím, že velké masivní rámy na obrazy mohou vážit i 20 kg a ne vždy je při jejich manipulaci při ruce někdo na pomoc. Celá práce také probíhá obvykle ve stoje.

- PRECIZNÍ A RYCHLOU PRÁCI

Nemusíte nic vymýšlet, obrazy se tvoří podle připravených vzorů. Zakládáme si však na precizním zpracováním a rychlosti.

- ALESPOŇ 2 DNY V TÝDNU VAŠEHO ČASU

Čas v práci je u nás flexibilní, ale bude potřeba si na práci vyhradit alespoň dva dny v týdnu. Pro začátek bude potřeba na zaučení chodit ve všední dny, později je možné docházet i o víkendech.
Co vám nabízíme
- KOMPLETNÍ ZAUČENÍ

Není se potřeba ničeho obávat, vše vás naučíme.

- POHODOVÝ A NÁPOMOCNÝ TÝM (V RŮZNÝCH VĚKOVÝCH KATEGORIÍCH) A PRAVIDELNÉ TEAMBUILDINGY

Na příjemném prostředí pro zaměstnance si zakládáme. Všichni si tykáme a hlavně pomáháme.

- FLEXIBILNÍ DOBU

Hodí se Vám chodit do práce o víkendech? Hodí se Vám konkrétní čas v týdnu nebo spíše nárazové plánování směn podle potřeby? Po zaučení není problém.

- POHOVOR MOŽNÝ PŘES VIDEOHOVOR

- 130 Kč čistého / hodina

Detaily o pracovním místě:
Firma: WOODILO design s.r.o.
Lokalita: Pardubice
Odvětví práce: Manuální
Pracovní pozice: Výroba mechových obrazů a stěn v mechové dílně, výpomoc v dílně
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    23 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Výroba mechových obrazů a stěn v mechové dílně, výpomoc v dílně ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě WOODILO design s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubice - Manuální

Hledáte brigády v Pardubice? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.