řezník, bourač

Pardubice kraj

O nás

Nově začínající řeznická agentura, která vzniká s vášní a odhodláním přinést výjímečnou kvalitu do světa zpracovávaní masa, hledá posilu do svého začínajícího týmu.

Hledám vyučené řezníky s praxí bourání a porcování vepřových a hovězích mas. Jsem přesvědčen, že skvělý tým tvoří skvělí jednotlivci, a právě proto hledám talenty, kteří sdílí vášeň pro maso a perfektní řemeslo.

Náplň práce:

  • bourání a zpracování vepřového a hovězího masa s maximální precizností a efektivitou
  • dodržování veškerých hygienických a sanitárních standardů při zpracování masa
  • úzká spolupráce s ostatními řezníky a členy týmu pro dosažení maximálního výkonu a kvality

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti v oblasti řeznictví
  • vyučení v oboru řezník
  • zájem o kvalitu
  • komunikaci, spolehlivost
  • profesionální přístup
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zdravotní průkaz

Co Vám můžeme nabídnout:

  • prátelské pracovní prostředí
  • rodinnou atmosféru
  • pracovní doba po-pa
  • nástupní hrubá mzda 40 000Kč

Pokud tě inzerát zaujal, příjmi výzvu, společně budujeme příběh úspěchu naší agentury a tvořme něco vyjimečného.

Benefity

Pardubice kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici řezník, bourač ve městě Pardubice kraj? Pošlete svůj životopis firmě Miroslav Zedník ještě dnes.