***ASISTENT/KA PRODEJE – MANUFAKTURA Praha - 1/2 úvazek***

Praha

Informace
Jsme 100% česká značka inspirovaná historií s tradicí od r. 1991 pro domácí lázně s vysokým podílem přírodních ingrediencí, moderním jemným složením v poctivé kvalitě a bez testů na zvířatech.

MANUFAKTURA - Tvořena s láskou a pro radost...

Je Vám blízká myšlenka konceptu domácích lázní a podpory české tradice? Baví Vás práce s lidmi? Máte rádi kosmetiku? Chcete využít znalosti cizích jazyků?

Potom hledáme pávě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

Poradenství a péče o zákazníky. Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky. Aranžování zboží, udržování prodejny dle standardů společnosti. Práce s pokladnou.

Pozn: Z důvodu práce s finanční hotovostí věk 18+

Nástup možný ihned.

V případě zájmu prosíme o zaslání vašeho životopisu a motivačního dopisu. Předmět emailu: Praha.
Co od vás očekáváme
Příjemné profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup k zákazníkovi, týmovou spolupráci, schopnost samostatného uvažování, aktivní znalost AJ.
Co vám nabízíme
Dlouhodobou spolupráci na HPP 1/2 úvazek

Motivační finanční ohodnocení, zajímavé zaměstnanecké benefity. Rozpis směn na měsíc dopředu. Atraktivní práci v příjemném originálním prostředí. Zázemí stabilní české společnosti s rodinnou atmosférou. Zaškolení, příjemný a přátelský kolektiv.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Český národní podnik s.r.o.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Obchod a prodej
Pracovní pozice: ***ASISTENT/KA PRODEJE – MANUFAKTURA Praha - 1/2 úvazek***
Směnnost práce Plný, Zkrácený
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 13 500 Kč - 17 500 Kč
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ***ASISTENT/KA PRODEJE – MANUFAKTURA Praha - 1/2 úvazek*** ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Český národní podnik s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Obchod a prodej