***ASISTENT/KA PRODEJE – MANUFAKTURA Plzeň 1/2 nebo 3/4 úvazek***

Plzeň

Informace
Jsme 100% česká značka inspirovaná historií s tradicí od r. 1991 pro domácí lázně s vysokým podílem přírodních ingrediencí, moderním jemným složením v poctivé kvalitě a bez testů na zvířatech.

MANUFAKTURA - Tvořena s láskou a pro radost...

Je Vám blízká myšlenka konceptu domácích lázní a podpory české tradice? Baví Vás práce s lidmi? Máte rádi kosmetiku? Potom hledáme pávě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

Poradenství a péče o zákazníky. Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky. Aranžování zboží, udržování prodejny dle standardů společnosti. Práce s pokladnou.

Nástup možný ihned.
Co od vás očekáváme
Příjemné profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup k zákazníkovi, týmovou spolupráci a schopnost samostatného uvažování.
Co vám nabízíme
Dlouhodobou spolupráci na HPP (1/2 nebo 3/4 úvazek).

Motivační finanční ohodnocení.

Zajímavé zaměstnanecké benefity. Rozpis směn na měsíc dopředu.

Atraktivní práci v příjemném originálním prostředí. Stabilní zázemí české společnosti.

Zaškolení, příjemný a přátelský kolektiv.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Český národní podnik s.r.o.
Lokalita: Plzeň
Odvětví práce: Obchod a prodej
Pracovní pozice: ***ASISTENT/KA PRODEJE – MANUFAKTURA Plzeň 1/2 nebo 3/4 úvazek***
Směnnost práce Zkrácený
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 15 000 Kč - 22 500 Kč
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Odpovědět na inzerát    22 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ***ASISTENT/KA PRODEJE – MANUFAKTURA Plzeň 1/2 nebo 3/4 úvazek*** ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Český národní podnik s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Obchod a prodej