Customer Service Specialist with Eng and DE (m/ž)

Plzeň-město

Požadavky: Starej se o spokojenost zákazníků e-shopu s interiérovým designem. Denně využiješ německý a anglický jazyk. Právě hledáme Specialisty zákaznického servisu s NJ a AJ (m/ž).

náplň práce

* poskytování služeb zákazníkům prostřednictvím e-mailu, chatu, telefonu a sociálních médií

* budete s profesionálním přístupem řešit dotazy a požadavky zákazníků - mezi běžné úkoly může patřit řešení problémů týkajících se zásilek, plateb, reklamací, vrácení zboží a informací o produktech

* zákazníkům budete poskytovat užitečné tipy a doporučení - budete jim pomáhat efektivně využívat naše služby nebo kombinovat naše produkty - např. náš AI Imaginator

* orientace v portfoliu produktů a služeb a pomoc zákazníkům s výběrem, včetně funkcí, cen a dostupnosti

* komunikace bude v angličtině a němčině se zákazníky především v německy mluvících zemích

* budete v každodenním kontaktu s kolegy z oddělení designu, marketingu, prodeje a dalšími kolegy

* komunikace bude probíhat především prostřednictvím e-mailu, ale často se budete setkávat online prostřednictvím MS Teams nebo přijímat telefonáty

co vám nabídneme

* práce v dynamickém mezinárodním prostředí rozvíjející se společnosti, kde budete denně aktivně používat cizí jazyk

* možnost home office (3dny/týden)

* možnost zaměstnání na částečný úvazek

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na stravování

* občerstvení na pracovišti - káva, čaj, celodenní hydratace a pravidelný přísun ovoce

* přátelský kolektiv a kolegy, kteří vás podpoří

* neformální pracovní prostředí

* firemní akce - na Vánoce, letní grilování a mnoho dalšího

co od vás očekáváme

* určitě potřebujeme Vaší empatii a milý přístup k zákazníkovi, samostatnost i týmovost

* plynulá komunikace v angličtině a němčině je must have

* baví Vás komunikovat po telefonu

* schopnost efektivně komunikovat, řešit problémy a pracovat pod tlakem

* zkušenosti v oblasti zákaznického servisu jsou výhodou

* denní práce s MS Office (Outlook, Excel, Word)

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a vše společně probereme

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Budeme se na Vás těšit.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Plzeň-město
Pracovní pozice: Customer Service Specialist with Eng and DE (m/ž)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň-město - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Customer Service Specialist with Eng and DE (m/ž) ve městě Plzeň-město? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.