Accounting Manager - CZ, SK, HU

Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Máte za sebou praxi v českém účetnictví od A-Z včetně daní? Zároveň potřebujete mít mezinárodní přesah, nezávislost a jisté kompetence?

Pro mezinárodní společnost z oblasti distribuce chemických surovin obsazujeme klíčovou účetní roli ACCOUNTING MANAGER, která bude zodpovídat za pobočky v ČR, na Sloovensku a v Maďarsku.

Čeká na Vás menší tým kolegů, denní komunikace v angličtině, příjemné pracovní zázemí, možnost částečné práce z domova a velmi milý pracovní kolektiv!

Vaše úkoly budou:

- zodpovědnost za účetnictví společnosti za ČR, Slovensko a Maďarsko
- vedení účetních záznamů až do sestavení rozvahy

- zodpovědnost za fakturační a platební činnosti

- vzájemné odsouhlasení mezi společnostmi

- sledování bank a pokladny

- ověřování dodržování lhůt a administrativních postupů

- kontrola a valorizace skladových zásob
- zajištění správnosti účetních knih
- zodpovědnost za správné dodržování daňových a fiskálních předpisů

BENEFITY:
pravidelný roční finanční bonus
výkostní měsíční finanční bonus
5 týdnů dovolené
částečný home-office
kafeterie
laptop, telefon

POŽADAVKY:
- 5 až 7 let praxe na obdobné pozici, zajišťující účetnictví a daně
- znalost kompletní české účetní agendy, schopnost převzít zodpovědnost za celé účetnictví společnosti v ČR, SK, HU
- výborná znalost angličtiny v daném segmentu, schopnost pracovat v cizím jazyce slovem i písmem na denní bázi
- znalost daňové problematiky, praxe se zpracováním daní v ČR, ideálně i znalost slovenské legislativy (spolupráce s daňovým poradcem)
- zkušenost s implementací účetního systému výhodou (aktuálně zavádění systému Navision)
- schopnost pracovat v cizích měnách, praxe v rámci tranfer pricing předností
- samostatnost, schopnost pracovat nezávisle, vysoká spolehlivost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Accounting Manager - CZ, SK, HU
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 75 000 Kč - 80 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Accounting Manager - CZ, SK, HU ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.