Obsluha stavebních strojů a zařízení M/Ž, Cestovní náhrady, pracovní vybavení hrazené zaměstnavatelem, možnost týdenních

Kroměříž

Nabídka:

Požadavky: Jste připraveni na novou pracovní výzvu? Přicházíme se zajímavou nabídkou pro odvážné jedince, kteří se nebojí práce a chtějí se posunout v kariéře!

Co nabízíme?

   •   Nástupní mzdu až 30 000 Kč čistého - představte si možnosti, které vám takový příjem může otevřít!

   •   Cestovní náhrady - prozkoumejte krásy České republiky a získejte odměnu za svou práci na cestách!

   •   Ubytování ZDARMA - nemusíte se starat o bydlení, my se postaráme o vás!

   •   Pracovní oděvy a pomůcky ZDARMA - buďte připraveni k práci ve stylu a s bezpečností!

   •   Vstupní lékařská prohlídka ZDARMA - zdraví na prvním místě, ujistěte se, že jste připraveni na jakoukoli výzvu!

   •   Možnost týdenních záloh - finanční stabilita je klíčová, tak proč čekat na svou odměnu?

Náplň práce:

   •  Práce po celém území ČR - staňte se součástí dynamického týmu, který za sebou nechává kus dobře odvedené práce.

   •  Obsluha frézy, brusky, tryskací soupravy - naučte se ovládat nástroje, které vám otevřou dveře k novým dovednostem a příležitostem!

   •  Pokud nemáte předešlé zkušenosti, nebojte se! Na vše vás zaučíme - jste-li ochotni učit se, jsme připraveni vás vést k úspěchu!

Požadujeme:

   •  Řidičský průkaz skupiny B (C,D výhodou

   •  Manuální zručnost a lehká fyzickou zdatnost - připravte se na aktivní práci, která vás udrží ve formě!

   •  Samostatnost a spolehlivost - důvěřujeme Vám, abyste splnili své úkoly s precizností a odpovědností!

   •  Plnoletost a čistý trestní rejstřík - předpoklady pro spolehlivého člena našeho týmu!

   •  Předešlá praxe na obdobné pozici výhodou - ale není to podmínkou, pokud máte odhodlání a chuť se učit!

Přidejte se k nám a buďte součástí naší úspěšné a dynamické společnosti, která vám nabízí nejen práci, ale i možnost růstu a rozvoje! Připravte se na dobrodružství plné výzev a příležitostí!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Kroměříž
Pracovní pozice: Obsluha stavebních strojů a zařízení M/Ž, Cestovní náhrady, pracovní vybavení hrazené zaměstnavatelem, možnost týdenních
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 4. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha stavebních strojů a zařízení M/Ž, Cestovní náhrady, pracovní vybavení hrazené zaměstnavatelem, možnost týdenních ve městě Kroměříž? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.