Brigády Žihobce

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
OBSLUHA ČERPACÍ STANICE
Horažďovice

Milan Baigar | 9 000 Kč

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA
Hradešice

Ladislav Junek | 25 000 Kč

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE
Horažďovice

Milan Baigar | 9 000 Kč | Přidáno: 5. 9. 2021

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA
Hradešice

Ladislav Junek | 25 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Žihobce - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 0 aktuálních nabídek brigád v městě Žihobce. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Žihobce a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Žihobce 0 nových nabídek brigády.

Pro někoho může být jistotou stabilita zaměstnavatele. Pak je dobré se zaměřit na ty největší zaměstnavatele z pohledu počtu nabídek práce, které od nich na HitPrace.cz najdete. Nejvíce pracovních míst aktuálně nabízí Annonce následovaný firmami ČZ a.s. a WELLNESS HOTEL a.s..

Ve městě Žihobce bydlí 572 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Žihobce se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Horažďovice (47 nabídek brigády), Zdíkov (45), Čkyně (27) a Nezamyslice (207).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.