Brigády Kašperské Hory

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Kuchař brigáda
Vacov

PAF Ekosport, spol. s r.o.

Pomocné práce v kuchyni v pekárně a pivovaru
Prachatice

PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o. | 17 300 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 28. 5. 2023

Kuchař brigáda
Vacov

PAF Ekosport, spol. s r.o. | Přidáno: 22. 5. 2023

Číšník-servírka
Prachatice

PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o. | 17 300 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 31. 3. 2023

Kuchař-kuchařka
Prachatice

PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o. | 17 300 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 31. 3. 2023

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Kašperské Hory - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 0 aktuálních nabídek brigád v městě Kašperské Hory. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Kašperské Hory a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Kašperské Hory se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Kašperské Hory a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: KIN-HaR s.r.o., BACHL, spol. s r.o., Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o..

Kašperské Hory má 1 462 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Kašperské Hory, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Zdíkov (13 nabídek brigády), Nezamyslice (152), Vacov (7 nabídek práce) a Kašperské Hory (22).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.

Často kladené otázky

👉 Jaké jsou nejoblíbenější brigády ve městě Kašperské Hory?

Nejčastější jsou brigády v oblastech: prodavačka, kurýr, úklid, obsluha a další.