Brigády Kašperské Hory

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Modrava

PIVOVAR LYER s.r.o. | 42 000 Kč

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Modrava

PIVOVAR LYER s.r.o. | 42 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Kašperské Hory - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 0 aktuálních nabídek brigád v městě Kašperské Hory. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Kašperské Hory a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Kašperské Hory se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Kašperské Hory a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: WELLNESS HOTEL a.s., Rohde & Schwarz, ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o..

Kašperské Hory má 1 462 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Kašperské Hory, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Zdíkov (40 nabídek brigády), Nezamyslice (207), Vacov (14 nabídek práce) a Kašperské Hory (24).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.