Brigády Líšná

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigáda (vybalování zboží/pokladna)
Horovice, Hořovice

LIDL CZ

Administrativní pracovník 150kč/h čistého
Zdice

OPTIMPULS s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč

Administrativní pracovník 150kč/h čistého
Zdice

OPTIMPULS s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 3. 7. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Líšná

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Líšná a okolí. Systém během chvíle zobrazí 9 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Líšná a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Líšná 0 nových nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Líšná a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: PAC Hořovice s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Mubea.

Líšná má 193 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Líšná, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Hořovice (1 285 nabídek brigády), Zdice (1 637), Zbiroh (977 nabídek práce) a Studená (199).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.