Brigády Žebrák

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Ostraha centrálního skladu - Cerhovice
Cerhovice

M&M Security Ensure s.r.o. | Přidáno: 31. 7. 2021

Ostraha centrálního skladu - Cerhovice
Horovice

M&M Security Ensure s.r.o. | Přidáno: 22. 7. 2021

Pokladní v SUPERMARKETU 139,00 Kč/hod - Králův Dvůr (Beroun)
Králův Dvůr

Agentura STUDENT s.r.o. | 139 Kč - 139 Kč | Přidáno: 21. 7. 2021

Pracovník restauračního provozu KFC Beroun
Králův Dvůr

AmRest s.r.o. | 101 Kč - 124 Kč | Přidáno: 18. 7. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Žebrák - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 20 aktuálních nabídek brigád v městě Žebrák. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Žebrák a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Žebrák se jedná o 1 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Žebrák a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Annonce, Doosan Bobcat EMEA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o..

Žebrák má 2 165 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Žebrák, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Beroun (1 694 nabídek brigády), Králův Dvůr (1 365), Hořovice (313 nabídek práce) a Zdice (62).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.