Brigády - Vyhledávání

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
DPP - úklid - Plzeň
Město Touškov

INEX Česká republika s.r.o. | Přidáno: 15. 6. 2021

Doručovatel/ka listovních zásilek Plasy-brigáda
Plasy

Česká pošta, s.p. | Přidáno: 9. 6. 2021

Doručovatel/ka listovní motorizovaný/á Třemošná - brigáda
Třemošná

Česká pošta, s.p. | Přidáno: 9. 6. 2021

Doručovatel/ka listovní pěší Horní Bříza - brigáda
Horní Bříza

Česká pošta, s.p. | Přidáno: 4. 6. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Kunějovice - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 122 aktuálních nabídek brigád v regionu Kunějovice a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Každý den se ve vašem městě Kunějovice a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Kunějovice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Annonce, Grafton Recruitment, MANPOWER.

Ve městě Kunějovice bydlí 163 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Kunějovice se nachází Plzeň (2 170 nabídek brigády), Třemošná (67), Horní Bříza (2 881) a Vejprnice (3 094).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.