Brigády Kunějovice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Číšník/servírka
Černovice

Mlýn Resort Černovice s.r.o. | 30 000 Kč

Číšník/servírka
Černovice

Mlýn Resort Černovice s.r.o. | 30 000 Kč | Přidáno: 12. 4. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Kunějovice - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 117 aktuálních nabídek brigád v regionu Kunějovice a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Každý den se ve vašem městě Kunějovice a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Kunějovice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment, Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o..

Ve městě Kunějovice bydlí 163 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Kunějovice se nachází Plzeň (7 425 nabídek brigády), Třemošná (7 485), Horní Bříza (52) a Vejprnice (5 036).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.