Brigády Horka II

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel letáků v okrese Benešov
Dolní Kralovice

První novinová společnost a.s.

Ruční nebo strojní úklid - 115 Kč/hod. - 4 hodiny denně
Zruč nad Sázavou

HPF CleanCat s.r.o. | 115 Kč - 115 Kč | Přidáno: 7. 12. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Horka II - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Horka II a okolí. Systém během chvíle zobrazí 3 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Horka II a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Horka II se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Horka II a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: AC Jobs, s.r.o. , Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o..

Ve městě Horka II bydlí 403 lidí.

Sledujete nové brigády ve městě Horka II, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Ledeč nad Sázavou (393 nabídek brigády), Zruč nad Sázavou (697), Loket (471 nabídek práce) a Bludov (377).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.