Brigády Přelouč

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doplňování zboží, pokladny, rozpeková pekárna, pultový prodej - 140 Kč/hod
Přelouč

Tesco Stores ČR a.s. | 140 Kč - 140 Kč | Přidáno: 3. 2. 2023

Zahradník do realizací / brigádník
Chlumec nad Cidlinou

Ing.Bc. Jana Midlochová | 170 Kč - 200 Kč | Přidáno: 2. 2. 2023

Brigáda - prodavač/ka potravinářského zboží
Chvaletice, Chvaletice

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. | 120 Kč | Přidáno: 7. 1. 2023

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Přelouč - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 8 aktuálních nabídek brigád v městě Přelouč. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Přelouč a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 1 a měsíc: 1.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Přelouč a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: WOFINO, Agentura Top Talent s.r.o., FreeCon s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Přelouč a jeho okolí 9 394 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Přelouč se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Čáslav (1 251 nabídek brigády), Přelouč (604), Chlumec nad Cidlinou (577) a Heřmanův Městec (2 931).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.