Brigády Ledeč nad Sázavou

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Recepční
Zruč nad Sázavou

Centrin CZ s.r.o. | 20 000 Kč - 22 000 Kč

Recepční
Zruč nad Sázavou

Centrin CZ s.r.o. | 20 000 Kč - 22 000 Kč | Přidáno: 13. 9. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Ledeč nad Sázavou - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Ledeč nad Sázavou a okolí. Systém během chvíle zobrazí 6 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Ledeč nad Sázavou a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Ledeč nad Sázavou se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Ledeč nad Sázavou a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: RABBIT Trhový Štěpánov a.s., EVEKTOR, spol. s r.o., Pro-Temp Plus spol. s r.o..

V současné době bydlí ve městě Ledeč nad Sázavou a jeho okolí 5 104 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Ledeč nad Sázavou se nachází Světlá nad Sázavou (868 nabídek brigády), Ledeč nad Sázavou (408), Zruč nad Sázavou (707) a Loket (472).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.