Brigády Golčův Jeníkov

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doplňování zboží, 115 Kč/hod
Čáslav

RH Advisory, s.r.o. | 115 Kč - 115 Kč | Přidáno: 13. 1. 2023

Úklid, Čáslav ...... 150Kč/hod
Čáslav

JOBS.EU,s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 13. 1. 2023

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Golčův Jeníkov - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 6 aktuálních nabídek brigád v regionu Golčův Jeníkov a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Golčův Jeníkov a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Golčův Jeníkov se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Golčův Jeníkov a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Foxconn Technology CZ s.r.o., KOVOLIS HEDVIKOV a.s., DAKO-CZ, a.s..

Ve městě Golčův Jeníkov bydlí 2 640 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Golčův Jeníkov se nachází Čáslav (1 206 nabídek brigády), Chotěboř (1 022), Ledeč nad Sázavou (365) a Heřmanův Městec (27).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.