Brigády Cerhovice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.

Pracovník ostrahy, vrátný Hořovice 106,- Kč/hod + příplatky, zkrácený úvazek.
Hořovice

2MM s.r.o. | 106 Kč - 120 Kč | Přidáno: 21. 1. 2022

SERVÍRKY/ ČÍŠNÍCI - Kontakt: telefonicky, e-mailem
Svatá

Jiří Šmíd | 24 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Cerhovice - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 4 aktuálních nabídek brigád v městě Cerhovice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Cerhovice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Cerhovice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Cerhovice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od PAC Hořovice s.r.o. a poté LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Uzeniny Příbram, a.s. - sídlo.

V současné době bydlí ve městě Cerhovice a jeho okolí 1 179 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Cerhovice se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Králův Dvůr (1 496 nabídek brigády), Hořovice (320), Zdice (47) a Strašice (828).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.