Zdravotní odběrová sestra na nově otevírané OC

Dačice

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost s téměř 30 ti letou tradicí, hledáme na pozici Zdravotní odběrová sestra na nově otevírané OC.

Práce na Zkrácený úvazek.

Náplň práce:

* S tím, jak to u nás funguje, Vás nejprve podrobně seznámí zkušený kolega

* Naučíte se řadu nového a můžete se stále zlepšovat

* Pracovat budete pouze na denní směny pouze dopoledne

* Budeme s Vámi jednat na rovinu, zajímá nás Váš názor na chod a organizaci práce, Vaše návrhy na zlepšení jen vítáme

* Klienty vždy přivítáme úsměvem a jejich údaje si zadáme do našeho systému

* Připravíme si odběrový materiál a edukujeme je na samotný odběr

* Provedeme odběr dle běžných standardních postupů na základě indikace

* Konzultujeme dotazy klientů, v případě odborných dotazů se neváháme obrátit na kvalifikované kolegy, kteří nám poskytnou potřebnou součinnost

Požadujeme:

* SŠ/VŠ či odpovídající vzdělání opravňující výkonu povolání zdravotní sestry (praktická, všeobecná, dětská...)

* Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost

* Flexibilitu

* Pečlivost

* Samostatnost

* Milé vystupování

* ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

* Zavedený systém navyšování mzdy

* Denní směnu bez nočních, víkendových či svátečních služeb

* 6 týdnů dovolené pro odpočinek a relaxaci

* Roční příspěvek na stravné ve výši 22 680 Kč

* Roční příspěvek od 8 400 Kč na penzijní připojištění / Multipass card (dle výše úvazku)

* Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance

* Dětský a sportovní den pro rodiny zaměstnanců s bohatým programem a občerstvením

* Tematický vánoční večírek pro všechny naše zaměstnance

* Plně hrazené služby zkušeného psychoterapeuta platné i pro členy rodiny

* Cenově zajímavý Tarif pro uživatele T-Mobile platný i pro členy rodiny

* Interní kurzy a školení

* Pracovní oděv zdarma

* Příspěvek na obuv

* Místo výkonu práce: Dačice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Dačice
Pracovní pozice: Zdravotní odběrová sestra na nově otevírané OC
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Dačice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zdravotní odběrová sestra na nově otevírané OC ve městě Dačice? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.