Operátor/ka výroby | Dačice | Ubytování | Nástup ihned

Dačice

Informace
Aktuálně hledáme nové pracovníky a pracovnice do automobilové výroby v DAČICÍCH.

Podnik se zabývá výrobou různých druhů vnitřních a vnějších kulových kloubů, dutých čepů, vodících táhel a kontrolních ramen náprav pro osobní a nákladní automobily.

Pracovní náplň:

- obsluha výrobní linky a kompletace dílů

- zakládání polotovarů do lisů

- čistá, klimatizovaná výroba

- vícesměnný provoz (6:00- 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

- místo výkonu práce: Dačice

ZAJIŠTĚNÉ UBYTOVÁNÍ (DOPLATEK POUZE 2000,- MĚSÍČNĚ)
Co od vás očekáváme
- zkušenosti z výroby

- životopis

- ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

- dobrý zdravotní stav a pracovní morálku
Co vám nabízíme
- průměrná mzda 30000 - 40000 Kč

- krásné ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

- závodní stravování - cena dle výběru jídla 77 - 115 Kč (klient platí 65%)

- 13. mzda

- letní bonus 1900 Kč

- týdenní zálohy

- možnost přesčasů

- kariérní postup

- nástup možný ihned

- péče koordinátorky

Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám přes odpovědní tlačítko níže a připojte prosím svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Manuvia, a. s., organizační složka
Lokalita: Dačice
Odvětví práce: Výroba a průmysl
Pracovní pozice: Operátor/ka výroby | Dačice | Ubytování | Nástup ihned
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Odpovědět na inzerát    34 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Dačice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka výroby | Dačice | Ubytování | Nástup ihned ve městě Dačice? Pošlete svůj životopis firmě Manuvia, a. s., organizační složka ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Dačice - Výroba a průmysl