Zámečník - čistá měsíční mzda 37.900,- Kč + ubytování

Blansko

Máte svářečský průkaz a umíte číst z výkresové dokumentace? Pokud ano, přidejte se k výrobě strojírenských výrobků!

Nabízíme ubytování zdarma a práci pouze na dvě směny!

Pracovní náplň:

- Skládání a bodování svařenců dle výkresové dokumentace

Nabídka: - Čistá měsíční mzda 37.900,- Kč včetně diet

- Hrubá hodinová sazba 215,- Kč/hod.

- Denní diety 333,- Kč

- Příplatek za odpolední směnu

- 25 dní dovolené

- Zajištěné a hrazené ubytování

- Možnost čerpání finančních záloh

- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

- Možnost přesčasů

- Možnost kariérního růstu

- Práce na dvě směny

Požadavky: - Znalost čtení výkresové dokumentace

- Svářečský průkaz ZK 135 - nemusí být platný

Poznámka: Hledáme pracovníky po celé České republice. Místo výkonu práce je na Svitavsku - možnost ubytování! }

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Blansko
Pracovní pozice: Zámečník - čistá měsíční mzda 37.900,- Kč + ubytování
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 43 000 Kč
Nabídka přidána: 5. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    66 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Blansko - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zámečník - čistá měsíční mzda 37.900,- Kč + ubytování ve městě Blansko? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.