Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Specialista/tka pro podnikatele - Blansko, Vyškov

Blansko

Popis pozice

Máte chuť:

* poskytovat poradenství portfoliu živnostníků a malým podnikatelům s obratem do 10mil.
* pomáhat klientům v nastavení jejich finanční strategie a optimalizace nákladů
* budovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s klienty, založené na vzájemné důvěře
* poznávat příběhy úspěšných a podporovat začínající podnikatele
* se stát expertem v oblasti financování provozu firmy a dalších bankovních produktů
* spolupracovat s kolegy a tím pomoci ke spokojenosti a finanční prosperitě firemním klientům – podnikatelům
* řídit si svůj čas a být za sebe zodpovědný/á

Budeme si rozumět, pokud:

* znáte podnikatelské prostředí – úvěrovou problematiku a procesy, umíte číst ve výkazech zisků a ztrát
* sdílíte náš smysl pro zodpovědnost – finance našich klientů jsou na prvním místě
* za sebou máte zkušenost v klientsky orientovaném obchodě, ideálně finančním sektoru, máte orientaci na obchodní výsledky
* dokážete aktivně oslovit klienta a máte obchodní praxi a zdravé sebevědomí
* jste komunikativní a dokážete se vcítit do potřeb klienta
* máte maturitu, dobrou znalost ekonomických souvislostí a praxi v bankovnictví
* vlastníte řidičský průkaz

U nás získáte:

* příležitost pomáhat plnit podnikatelské sny a dělat práci, která má smysl
* prestižní pozici, která je zaměřená na poskytování prvotřídních služeb
* možnost rozvíjet svůj potenciál pomocí vzdělávacích programů šitých na míru

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Blansko
Pracovní pozice: Specialista/tka pro podnikatele - Blansko, Vyškov
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    47 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Blansko - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista/tka pro podnikatele - Blansko, Vyškov ve městě Blansko? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.