Vedoucí provozu a údržby - čerpacích stanic v ČR

Praha hl.m.

Požadavky: Pro našeho významného klienta v oblasti chemického průmyslu hledáme šikovného VEDOUCÍ PROVOZU a ÚDRŽBY - čerpacích stanic v ČR.

NÁPLŇ PRÁCE

• Nastavení strategie údržby

• Komunikace s provozovateli ČS

• Organizace údržby svěřených ČS v ČR

• Vedení menšího týmu kolegů, kteří mají na starosti převážně administrativu

• Hlídání nákladů za údržbu

• Koordinace servisů

• Péče o majetek společnosti a jeho údržba v požadovaném stavu

• Zajištění všech preventivních prohlídek u zařízení (revize, pravidelné kontroly, spolupráce se státními orgány)

• Potřebná spolupráce s kolegy napříč společností

• Reporting do zahraničí pro vedení společnosti

POŽADUJEME

• SŠ/VŠ technického směru

• Praxi na pozici v údržbě – každá zkušenost z oblasti údržby se hodí

• Technické myšlení

• Komunikativní ČJ

• Komunikativní AJ nebo NJ – PODMÍNKOU

• Ochotu cestovat po svěřeném regionu – celá ČR

• ŘP skupiny B – aktivní řidič, cestování bude časté

• Organizační a vyjednávací schopnosti – budete je potřebovat při komunikaci s provozovateli ČS

• Znalost MS office

NABÍZÍME

• Zázemí mezinárodní a stabilní společnosti

• Motivující příjem

• Firemní auto

• Možnost HO

• Možnost nadále se rozvíjet a vzdělávat

• Zajímavé firemní benefity

• Kancelář na Praze 8 – Libeň

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Vedoucí provozu a údržby - čerpacích stanic v ČR
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 65 000 Kč - 85 000 Kč
Nabídka přidána: 29. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    32 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí provozu a údržby - čerpacích stanic v ČR ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.