VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY LETADEL

Kunovice

Náplň činnosti:

Jste zapálení do letectví? Zajímá vás oblast údržby letadel? Orientujete se v předpisech údržby a zachování letové způsobilosti letadel? Pak je tu příležitost začít právě teď. Budete vést oddělení plánování údržby letadel, řídit, koordinovat a kontrolovat práci údržby ve spolupráci s vedoucím težké údržby, technickým úsekem, výrobou letadel, úsekem logistiky a dalšími stranami. Budete plánovat kapacity oddělení údržby letadel, podílet se na tvorbě technické dokumentace pro provedení údržby letadel na základě požadavků zákazníka a odhalených závad. Dále budete spolupracovat s oddělením
CAMO na tvorbě dokumentace pro provedení údržby. Budete odpovědní za změnové řízení tištěné dokumentace pro údržbu.

Požadujeme:
›› ÚSO vzdělání technického směru
›› orientace v legislativě údržby letadel
›› anglický jazyk na komunikativní úrovni, ruština vítána
›› AML kat. B1/B2 vítán
›› dobrá znalost MS Office
›› schopnost pracovat v týmu
›› flexibilita a vlastní iniciativa
›› pracovitost a zodpovědnost

Nabízíme
›› zázemí stabilní a výrazně exportně zaměřené společnosti
›› možnost profesního a odborného růstu
›› školení, možnost výuky anglického jazyka
›› zaměstnanecké benefity jako: Gastro Pass, Flexi Pass, příspěvek na ubytování, týden dovolené navíc
›› odpovídající mzdové ohodnocení
›› cílové odměny při včasném splnění úkolů

Místo výkonu práce: Kunovice
Termín nástupu: dohodou

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Aircraft Industries, a.s.
Lokalita: Kunovice
Pracovní pozice: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY LETADEL
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 10. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kunovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY LETADEL ve městě Kunovice? Pošlete svůj životopis firmě Aircraft Industries, a.s. ještě dnes.