Kariérní parťák pro všechny | Nelisa.com

Vinohradník – řidič/-ka zemědělského stroje

Bzenec

Pro vinařství CHATEAU BZENEC, spol. s r. o. hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Vinohradník – řidič/-ka zemědělského stroje

Malebný viniční statek Chateau Bzenec leží uprostřed úrodné vinařské podoblasti Slovácka. Právě na těchto vinicích mají hrozny vynikající podmínky pro vyzrávání. Ve spojení s umem a poctivou péčí vinohradníků se zde rodí skvostná vína. Místní specialitou je odrůda Ryzlinku rýnského, z jehož hroznů před 140 lety připravili bzenečtí vinaři úplně první moravský sekt.

Co Vás čeká:

  • Manuální práce ve vinici
  • Mechanizované práce s nejmodernější vinohradnickou technikou
  • Obsluha viničního traktoru FENDT
  • Obsluha multifunkčního stroje NH Braud

Požadujeme:

  • Minimálně základní vzdělání, výuční list v oboru výhodou
  • Řidičský průkaz sk. T
  • Manuální zručnost a ochotu učit se
  • Proaktivní přístup k práci, loajalitu

Výhodou je, když máte:

  • Znalosti a praxi v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

V rámci pracovního poměru nabízíme možnost školení na obsluhu multifunkčního stroje NH Braud na náklady zaměstnavatele.

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Pracovní poměr na dobu určitou
  • Místo výkonu práce – vinice Chateau Bzenec, spol. s.r.o.

Nástup: dohodou

Dejte nám o sobě vědět.

Chateau Bzenec už se na Vás těší!

Anna, HR specialistka

Detaily o pracovním místě:
Firma: BOHEMIA SEKT, s.r.o.
Lokalita: Bzenec
Pracovní pozice: Vinohradník – řidič/-ka zemědělského stroje
Směnnost práce full-time
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    55 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Bzenec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vinohradník – řidič/-ka zemědělského stroje ve městě Bzenec? Pošlete svůj životopis firmě BOHEMIA SEKT, s.r.o. ještě dnes.