Vedoucí kvality a laboratoře (potravinářství)

Jihočeský kraj

Náplň práce

Firemní značka není jen jméno na obalu, je to záruka pro zákazníky, že dostanou to nejlepší, co potravinářství má nabídnout. Hledáme vedoucího kvality, který budete průvodcem na cestě k dosažení nejvyšších standardů kvality a bezpečnosti.
  • Vedení malého týmu laboratorních pracovníků
  • Odpovědnost za kvalitu a zdravotní nezávadnost výrobků
  • Návrhy zlepšovacích a nápravných opatření
  • Kontrola dokumentace, řešení reklamací
  • Odpovědnost za zajištění metrologie za zpracování dat hotově baleného zboží
  • Požadujeme

  • VŠ vzdělání potravinářského nebo chemického směru
  • Praxe v potravinářství v oblasti kvality
  • Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni (využití zejména v písemné formě)
  • Znalost systémů HACCP, IFS
  • Komunikační dovednosti, přirozená autorita, pracovní nasazení
  • Nabízíme

  • Dlouhodobé, stabilní pracovní uplatnění
  • Člen vedení společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Jihočeský kraj
    Pracovní pozice: Vedoucí kvality a laboratoře (potravinářství)
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 4. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Jihočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí kvality a laboratoře (potravinářství) ve městě Jihočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.