Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Obchodní zástupce výdejních míst a Z-BOXů (Jihočeský kraj)

České Budějovice

Popis pozice

Společnost Zásilkovna roste a s ní i náš tým obchodních zástupců - specialistů na akvizici. Z tohoto důvodu hledáme novou posilu na pozici Obchodní zástupce výdejních míst a Z-BOXů (Ž /M) - Jihočeský kraj. Na této pozici budeš zodpovídat za rozvoj nových obchodních příležitostí ve svěřeném regionu. Staneš se součástí velké, úspěšné a dynamické společnosti, která je ve svém oboru jedničkou na trhu!

Náplň práce:

  • aktivní nabízení a prodej služeb obchodního oddělení výdejních míst a Z-BOXů
  • akvizice nových obchodních příležitostí
  • odpovědnost za dostatečnou kvalitu a kapacitu výdejních míst a Z-BOXů ve svěřeném regionu
  • pravidelné zpracování nabídek na spolupráci
  • zodpovědnost za řádné, včasné a kompletní zprovoznění Z-BOXů
  • administrativní činnost spojená s vykonáváním dané pozice

Požadujeme:

  • zkušenosti na obdobné obchodní pozici (akvizice)
  • dobré vyjednávací schopnosti
  • uživatelská znalost MS Office (zejména Excel a Word)
  • ukončené SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • stravenky v hodnotě 130 Kč/den, které plně hradíme
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • Cafeterie
  • možnost Multisport karty
  • využití služeb Zásilkovny pro soukromé účely
  • vzdělávací programy / školení
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • nástup možný ihned

Zaujali jsme Tě? Pošli nám svůj životopis! Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

O společnosti

Zásilkovna vznikla před 13 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU. Zatím se nám to daří a rosteme rychlým tempem - přidej se k nám a budeš růst s námi!

Naším core businessem je digitální platforma a přeprava zboží od e-shopů v rámci naší franšízové sítě výdejních míst, která je jedna z největších v Evropě!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Zásilkovna
Lokalita: České Budějovice
Pracovní pozice: Obchodní zástupce výdejních míst a Z-BOXů (Jihočeský kraj)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    159 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní zástupce výdejních míst a Z-BOXů (Jihočeský kraj) ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Zásilkovna ještě dnes.