Vedoucí koordinátor/ka přidělených zaměstnanců

Přelouč

Nabídka:

Požadavky: Pozice koordinátora je v agentuře klíčovou.

Koordinátor je prostředníkem mezi naší společností a personálním či výrobním oddělením našeho zákazníka. Jde o pozici, která vyžaduje perfektní organizační schopnosti, pozitivní myšlení, zodpovědnost, nekonfliktní přístup a loajálnost.

Náplň práce:

   •  Vedení týmu koordinátorů zakázek ve svěřeném regionu.

   •  Organizace a vedení výběrových řízení pro agenturní zaměstnance.

   •  Spolupráce s náborovým oddělením společnosti.

   •  Organizace nástupů.

   •  Pohovory s novými uchazeči ( testování jejích dovedností ).

   •  Organizace lékařských prohlídek.

   •  Ubytování zaměstnanců ( kontrola ubytoven ).

   •  Zpracování a evidence docházky ( kontrola na pracovišti ).

   •  Administrativní příprava podkladů pro mzdy.

   •  Pravidelný reporting.

Co od Vás očekáváme:

   •  Časová flexibilita.

   •  Perfektní vyjednávací a komunikační schopnosti.

   •  Přirozená vůdčí osobnost s přátelským přístupem.

   •  Zkušenosti s vedením týmu.

   •  Základní znalost zákoníku práce.

   •  Spolehlivost a loajálnost.

   •  Aktivní řidič(ka), sk. B..

   •  Schopnost školit BOZP a PO

   •  Povědomí o GDPR.

Co Vám můžeme nabídnout:

   •  Zázemí stabilní společnosti.

   •  Zodpovědnou práci a fajn kolegy.

   •  Mobil, notebook a auto.

   •  Flexibilní pracovní doba.

Detaily o pracovním místě:
Firma: SIMIX GROUP
Lokalita: Přelouč
Pracovní pozice: Vedoucí koordinátor/ka přidělených zaměstnanců
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 70 000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Přelouč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí koordinátor/ka přidělených zaměstnanců ve městě Přelouč? Pošlete svůj životopis firmě SIMIX GROUP ještě dnes.