Vedoucí elektrotechnik, 1 směna, zajímavá mzda #fBos7

Kralupy nad Vltavou

Náplň práce:
Jste technicky zaměřený/á a nezaleknete se nových výzev? Umíte koordinovat lidi a plánování projektů je pro vás hračka? Pokud jste odpověděl/a ano a navíc máte elektro vyhlášku, tak hledáme právě vás! Na oplátku Vám poskytneme týden dovolené navíc a to hlavní - budete pracovat jen na denní směnu, takže máte večery i víkendy volné! V případě, že jste méně zkušený/á nebo absolvent v elektro oblasti, máme pro vás i jinou pozici, proto neváhejte a zašlete nám váš životopis. Nástup je možný ihned a je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnání).

- zpracování nabídek, včetně rozpočtů
- vedení zakázek a koordinace prací v rámci zakázky
- kontrola prací dle rozpočtu a harmonogramu
- vedení týmu pracovníků (10 lidí)

Nabízíme:
- prémie a příplatky
- čtvrtletní bonus až 30 % mzdy
- jednosměnný provoz
- profesní rozvoj v oboru (školení, kurzy)
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na důchodové připojištění
- příspěvek 50 % na stravování v areálu spol.
- dobrý kolektiv
- parkování a zastávka MHD před areálem

Požadujeme:
- Vzdělání nebo praxe v oblasti elektrotechniky
- kvalifikace dle NV 194/2023 Sb. - el. zařízení do i nad 1000V
- praxe ve vytváření rozpočtů a vedení zakázek výhodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Kralupy nad Vltavou
Pracovní pozice: Vedoucí elektrotechnik, 1 směna, zajímavá mzda #fBos7
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    328 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kralupy nad Vltavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí elektrotechnik, 1 směna, zajímavá mzda #fBos7 ve městě Kralupy nad Vltavou? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.