Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Projektový manažer investiční výstavby

Libiš

Popis pozice
Chcete se stát členem investičního oddělení a mít na starosti vedení strategických projektů? Pokud chcete být u modernizace a rozvoje Spolany, neváhejte poslat svůj životopis!

Máme pro Vás pár dobrých důvodů, proč začít svou novou pracovní kariéru právě ve Spolaně a stát se součástí skupiny ORLEN Unipetrol!

Jednoznačným cílem je modernizace naší výroby. Naše týmy se podílejí na revitalizaci celého areálu s ohledem na životní prostředí. Díky zkušenostem nabízíme možnost osobního rozvoje, napříč všemi odvětvími od obchodních dovedností až po těžkou chemii.

Z benefitů se u nás můžete těšit z 5 týdnů dovolené a stravenek v hodnotě 128 Kč (v poměru 57 Kč od zaměstnance a 71 Kč od zaměstnavatele), po zkušební době pak z multisportky jen za 275 Kč, měsíčního příspěvku na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě 700 Kč, slevy 2,30 Kč/l z vyhlašované ceny na pohonné hmoty na čerpacích stanicích ORLEN s naší tankkartou, příspěvků na brýle nebo kontaktní čočky (2000 Kč/2 roky), očkování pro sebe nebo své děti (1 000 Kč/rok), mamografické, sonografické nebo prostatické vyšetření (700 Kč každé 2 roky) a lázeňské nebo rehabilitační pobyty (až 2 500 Kč/rok), a také z letního a zimního bonusu do Cafeterie v hodnotě 7 200 Kč/rok.

NĚCO MÁLO O NÁS.

Jedna z nejtradičnějších společností sídlící na řece Labi, jsme jednou z největších chemických společností v České republice a zároveň jediným českým výrobcem PVC a kaprolaktamu. Náš tým se skládá z více než 700 zaměstnanců, zkušených operátorů, laborantů, technologů, pracovníků logistiky a jiné. Tradice naší společnosti sahá již do roku 1950. Jsme součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která je největší rafinérskou a petrochemickou společností v Česku. ORLEN Unipetrol se stal součástí skupiny ORLEN, která je největším zpracovatelem ropy ve střední Evropě.

S ČÍM NÁM MŮŽETE POMOCI?

* Nejdříve pomůžeme my Vám, tak abyste načerpal/a co nejvíce informací o firmě a náplni své práce a poté mohl/a pomoci Vy nám.
* Budete spolupracovat při tvorbě technického zadání investičního projektu a následně budete součástí technické výběrové komise výběrového řízení, jejíž činnost budete koordinovat.
* Stanete se koordinátorem projektového týmu při realizaci výstavby revitalizačních, rozvojových a inovačních projektů v petrochemickém závodě i v komerční zóně.
* Budete zadávat úkoly členům projektového týmu s termínem splnění a následně kontrolovat jejich plnění.
* Budete koordinovat práce dodavatelů a jejich subdodavatelů.
* Budete kontrolovat dodržování zadaných parametrů, harmonogramu a rozpočtu.
* Povedete kontrolní dny projektu.
* Budete mít zodpovědnost za realizaci případných odchylek vzniklých v průběhu realizace projektu, a řešení případných reklamací.
* Hledáme týmového hráče, který budete spolupracovat s kolegy napříč celou společností.
* Samozřejmě nám pomůžete komunikovat se stavebním úřadem ohledně povolení staveb a následných kolaudací.

CO BUDETE POTŘEBOVAT PRO ÚSPĚCH NA NOVÉ POZICI?

* VŠ vzdělání (ideálně technického směru), nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí - aktuálně hledáme někoho, kdo se v investičních projektech už vyzná - medior/senior.
* Pokročilá AJ (komunikace s vedením společnosti).
* Zodpovědnost, systematičnost, cílevědomost, odolnost vůči stresu, flexibilitu a samostatnost.
* Dobré komunikační dovednosti jsou u projektového manažera nezbytnou součástí.
* Výborný time-management.
* Drive, tah na branku a chuť dotahovat projekty do konce, i když budou existovat překážky.
* Nehledáme žádného individualistu, ale může se stát, že na některé úkoly budete sám.
* Jelikož náš areál je veliký, budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B.

PRACOVNÍ DOBA: PO – PÁ – 37,5 hod. týdně
MÍSTO VÝKONU: Neratovice
DATUM NÁSTUPU: dohodou

Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás!

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- Individuální rozvržení pracovní doby
- Možnost si napracovat hodiny

Detaily o pracovním místě:
Firma: ORLEN Unipetrol
Lokalita: Libiš
Pracovní pozice: Projektový manažer investiční výstavby
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    31 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Libiš - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový manažer investiční výstavby ve městě Libiš? Pošlete svůj životopis firmě ORLEN Unipetrol ještě dnes.