Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Projektový manažer investiční výstavby

Libiš

Popis pozice
Chcete se stát členem investičního oddělení a mít na starosti vedení strategických projektů? Pokud chcete být u modernizace a rozvoje Spolany, neváhejte poslat svůj životopis!

Máme pro Vás pár dobrých důvodů, proč začít svou novou pracovní kariéru právě ve Spolaně a stát se součástí skupiny ORLEN Unipetrol!

Jednoznačným cílem je modernizace naší výroby. Naše týmy se podílejí na revitalizaci celého areálu s ohledem na životní prostředí. Díky zkušenostem nabízíme možnost osobního rozvoje, napříč všemi odvětvími od obchodních dovedností až po těžkou chemii.

Z benefitů se u nás můžete těšit z 5 týdnů dovolené a stravenek v hodnotě 128 Kč (v poměru 57 Kč od zaměstnance a 71 Kč od zaměstnavatele), po zkušební době pak z multisportky jen za 275 Kč, měsíčního příspěvku na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě 700 Kč, slevy 2,30 Kč/l z vyhlašované ceny na pohonné hmoty na čerpacích stanicích ORLEN s naší tankkartou, příspěvků na brýle nebo kontaktní čočky (2000 Kč/2 roky), očkování pro sebe nebo své děti (1 000 Kč/rok), mamografické, sonografické nebo prostatické vyšetření (700 Kč každé 2 roky) a lázeňské nebo rehabilitační pobyty (až 2 500 Kč/rok), a také z letního a zimního bonusu do Cafeterie v hodnotě 7 200 Kč/rok.

NĚCO MÁLO O NÁS.

Jedna z nejtradičnějších společností sídlící na řece Labi, jsme jednou z největších chemických společností v České republice a zároveň jediným českým výrobcem PVC a kaprolaktamu. Náš tým se skládá z více než 700 zaměstnanců, zkušených operátorů, laborantů, technologů, pracovníků logistiky a jiné. Tradice naší společnosti sahá již do roku 1950. Jsme součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která je největší rafinérskou a petrochemickou společností v Česku. ORLEN Unipetrol se stal součástí skupiny ORLEN, která je největším zpracovatelem ropy ve střední Evropě.

S ČÍM NÁM MŮŽETE POMOCI?

* Nejdříve pomůžeme my Vám, tak abyste načerpal/a co nejvíce informací o firmě a náplni své práce a poté mohl/a pomoci Vy nám.
* Budete spolupracovat při tvorbě technického zadání investičního projektu a následně budete součástí technické výběrové komise výběrového řízení, jejíž činnost budete koordinovat.
* Stanete se koordinátorem projektového týmu při realizaci výstavby revitalizačních, rozvojových a inovačních projektů v petrochemickém závodě i v komerční zóně.
* Budete zadávat úkoly členům projektového týmu s termínem splnění a následně kontrolovat jejich plnění.
* Budete koordinovat práce dodavatelů a jejich subdodavatelů.
* Budete kontrolovat dodržování zadaných parametrů, harmonogramu a rozpočtu.
* Povedete kontrolní dny projektu.
* Budete mít zodpovědnost za realizaci případných odchylek vzniklých v průběhu realizace projektu, a řešení případných reklamací.
* Hledáme týmového hráče, který budete spolupracovat s kolegy napříč celou společností.
* Samozřejmě nám pomůžete komunikovat se stavebním úřadem ohledně povolení staveb a následných kolaudací.

CO BUDETE POTŘEBOVAT PRO ÚSPĚCH NA NOVÉ POZICI?

* VŠ vzdělání (ideálně technického směru), nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí - aktuálně hledáme někoho, kdo se v investičních projektech už vyzná - medior/senior.
* Pokročilá AJ (komunikace s vedením společnosti).
* Zodpovědnost, systematičnost, cílevědomost, odolnost vůči stresu, flexibilitu a samostatnost.
* Dobré komunikační dovednosti jsou u projektového manažera nezbytnou součástí.
* Výborný time-management.
* Drive, tah na branku a chuť dotahovat projekty do konce, i když budou existovat překážky.
* Nehledáme žádného individualistu, ale může se stát, že na některé úkoly budete sám.
* Jelikož náš areál je veliký, budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B.

PRACOVNÍ DOBA: PO – PÁ – 37,5 hod. týdně
MÍSTO VÝKONU: Neratovice
DATUM NÁSTUPU: dohodou

Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás!

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- Individuální rozvržení pracovní doby
- Možnost si napracovat hodiny

Detaily o pracovním místě:
Firma: ORLEN Unipetrol
Lokalita: Libiš
Pracovní pozice: Projektový manažer investiční výstavby
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 7. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Výrobní manažer
Klecany - mBlue Czech, s.r.o.
Stavbyvedoucí
- Jeviněves - EUROEKO STAVBY s.r.o.
Grafik,tiskař – Přidejte se do našeho týmu .
Neratovice - Stanislav Pour | 20 000 Kč - 30 000 Kč
Bezpečnostní pracovník/ce – Kralupy nad Vltavou.
Kralupy nad Vltavou - M&M Security Ensure s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč
180 Kč/h Pravidelný úklid rodinného domu v Tuhani
Mělník - Agentura Suzi s.r.o. | 180 Kč - 193 Kč
Technolog
Úžice - Minth Group
Ostraha skladu - recepční Úžice
Kralupy nad Vltavou - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o. | 149 Kč - 149 Kč
Technik automatizace
Mělník - 50 000 Kč/měsíc - 70 000 Kč/měsíc
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Mělník - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Mechanik
Řidič/řidička VZV - až 35 000 Kč
Mělník - 28 500 Kč/měsíc - 35 000 Kč/měsíc
Ostraha - kamerový dohled - Stará Boleslav
Brandýs nad Labem - Adas Security Group, s.r.o. | 130 Kč - 150 Kč
HR coordinator

Práce Projektový manažer investiční výstavby: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Projektový manažer investiční výstavby?

Práce je nabízena v lokalitě Libiš.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy ORLEN Unipetrol.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový manažer investiční výstavby ve městě Libiš? Pošlete svůj životopis firmě ORLEN Unipetrol ještě dnes.