Vědexký pracovník/pracovnice (se zaměřením na fyziologii a intenzivní chov ryb)

Strakonice, Vodňany
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: VŠ Doktorské (vědecká výchova)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC
    - Řidičský průkaz (B aktivní řidič)
  • Jazyky:
    - Angličtina - Aktivní (B2 slovem i písmem)
  • Nabízená mzda: 32 000 - 35 000 Kč/měsíc

Pracovní náplň
• Vědecko-výzkumná činnost, příprava a řešení vědeckých projektů spojených s činností laboratoře (NAZV, projekty OP Rybářství, Interreg, EU projekty v rámci H2020 apod.),
• Realizace mezinárodní spolupráce,
• Samostatné provádění experimentů spojených s moderními metodami intenzivního chovu, reprodukce a biologie ryb v experimentálních rybochovných zařízení, rybnících a specializovaných laboratořích včetně vyhodnocení získaných výsledků,
• Obsluha a údržba laboratorního zařízení,
• Příprava VaV výstupů včetně publikování získaných výsledků v anglickém jazyce v rámci vědeckých časopisů s impakt faktorem,
• Realizace konzultační a poradenské služby v oblasti chovu a reprodukce ryb,
• Realizace vysokoškolské výuky včetně samostatného vedení bakalářských a diplomových prací.
• Naplňování vědecko-pedagogického poslání definovaného výzkumným zaměřením a cílem Laboratoře intetnzivní akvakultury a VP 3 výzkumného programu Jihočeského výzkumného centra akvakultury a biodiverzity hydrocenóz (CENAKVA), včetně aktivit velké výzkumné infrastruktury CENAKVA.
Požadujeme
• VŠ vzdělání s titulem minimálně Ph.D./CSc. získaným v rámci biologického, rybářského či zemědělského oboru v době nástupu,
• Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem),
• Pracovní zkušenosti na pozici vědeckého či pedagogického pracovníka,
• Zkušenosti s chovem a reprodukcí ryb,
• Zkušenosti s prezentacemi na konferencích či seminářích,
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka,
• Práce na PC (MS Office, specializované SW spojené s analýzou dat apod.).
Nabízíme
• zajímavou práci v mezinárodním a rychle se rozvíjejícím kolektivu;
• příjemné pracovní prostředí;
• nově vybudované experimentální zázemí laboratoře,
• možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy)
• zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování, zajímavé zahraniční pobyty, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky.
Nástup od: říjen 2024
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 32 000 – 35 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu J)
Místo výkonu práce: Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický, Fakulta rybářství a ochrany vod,
Rechle 1336 , 389 01 Vodňany
Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Evě Slabší na e-mail: nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 30.6.2024
Více informací na: https://www.frov.jcu.cz/cz/fakulta/volna-mista

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Lokalita: Vodňany
Pracovní pozice: Vědexký pracovník/pracovnice (se zaměřením na fyziologii a intenzivní chov ryb)
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vědexký pracovník/pracovnice (se zaměřením na fyziologii a intenzivní chov ryb) ve městě Vodňany? Pošlete svůj životopis firmě Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích ještě dnes.