Vedení prodejny House Plaza Plzeň

Plzeň

O nás

LPP je módní společnost, která má více než 30 let zkušeností v oděvním průmyslu.

V současné době vlastníme 5 módních značek – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay. Naše produkty jsou dostupné v téměř 40 zemích světa - konkrétně Evropa, Africa a Asie. Síť prodejen tvoří víc než 1800 poboček, které zaměstnávají více jak 21.000 lidí po celém světe. Z toho 20 let působíme i v České republice. Dnes máme síť více jak 100 prodejen v ČR a zaměstnáváme zde přes 900 lidí. A neustále rosteme!

Pro naší prodejnu House Plaza v Plzni, hledáme do našeho týmu novou posilu do VEDENÍ PRODEJNY.??

Možná hledáme právě tebe! ?

Co Vás čeká: ?

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod prodejny, precizní vzhled a především příjemnou atmosféru na prodejně.
  • Bude na Vás zajistit plnění prodejního plánu.
  • Nábor a školení zaměstnanců do týmu na prodejně.
  • Vést tým tak, aby byl motivovaný a pracoval efektivně.
  • Regionální manažeři, kteří Vám nebudou stát za zády, ale vždy poradí a nasměrují.
  • Kolegové z HR, kteří Vám kdykoli zvednou telefon a poradí.
  • Prostor pro proaktivní nápady.

Co Vám nesmí chybět: ?

  • Vynikající organizační schopnost a odpovědnost za svoji práci.
  • Pozitivní pohled na změny a časová flexibilita.
  • Zkušenost na vedoucí pozice ve fast fashion alespoň 1 rok.

Co Vám nabídneme: ?

  • Propracovaný zaškolovací Start Up program, po kterém Vás jen tak něco nezaskočí.
  • Zaměstnaneckou slevu na nákupy v našich obchodech – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay.
  • Bonus nad rámec základní mzdy.
  • Stravenkový paušál, který se vyplácí do mzdy.
  • Relax Days - až 5 dnů nad rámec dovolené.
  • Drobné občerstvení v podobě dobré kávy nebo teplého čaje.
  • Dress Code, takže si nemusíte lámat hlavu s outfitem do práce.
  • Dárek k narozeninám.
  • K vyplavení endorfinů nebo jen relaxu kartu MultiSport za zvýhodněnou cenu.
  • Pravidelná interní a externí školení, která Vám pomohou najít novou inspiraci a přitom zůstat "v obraze"

Pokud věříte, že i Vy budete významnou posilou pro náš tým, budeme rádi, pokud se rozhodnete společně s námi vyjít vstříc budoucím úspěchům.

Zašlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme.

Těšíme se na Vás!

HR Tým LPP

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: LPP Czech Republic, s.r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Vedení prodejny House Plaza Plzeň
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedení prodejny House Plaza Plzeň ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě LPP Czech Republic, s.r.o. ještě dnes.