Údržbář M/Ž dovolená 25 dnů a náborový příspěvek 18.000,-

Kadaň

Nabídka:

Požadavky: Hledáme do našeho týmu šikovné a technicky zaměřené členy, kteří jsou otevřeni novým možnostem a způsobům řešení.

Nabízíme:

   •  Vaše mzda bude odrazem vaší kvalifikace a výkonnosti.

   •  Získáte bonus 18.000,- za vstup do našeho týmu.

   •  Pomoc s pokrytím nákladů na cestu do práce. v hodnotě až 1.000,-.

   •  Stanete se pevnou součástí naší firmy a nastoupíte přímo do kmenu zaměstnanců.

   •  Finanční Podpora na stravování během pracovního dne.

   •  Více jak 20 dnů dovolené, které jsou dané zákonem.

   •  Vaše loajalita a věrnost naší firmě bude odměněnou jak pro nás, tak samozřejmě pro Vás.

   •  Další výhody, které můžete využít jsou příspěvky kafeterie náší firmy.

   •  Možnost účastnit se společenských akcí a teambuildingu s kolegy.

Náplň práce:

   •  Budete mít na starosti udržování našich zařízení v špičkové kondici.

   •  Budete součástí týmu, který tvoří technici a výrobní personál.

   •  Podle požadavků výroby budete provádět úpravy, které pomohou zlepšit náš výrobní proces.

   •  Pracovní doba je rozložena do tří směn. Ochota pracovat v tomto režimu je zásadní.

Předpoklady:

   •   potřebné vzdělání a kvalifikaci pro tuto pozici Vyhláška č. 50/78 Sb.

   •  Zkušenost, praxe nebo vzdělání v elektooboru je jedno z podmínek našich budoucích uchazečů.

   •  Manuální zručnost, spolehlivost, technická zdatnost. Důležité vlastnosti pro efektivní práci v údržbě.

Tato pozice je nejen o práci, ale i o spolupráci a rozvoji. Pokud hledáte zajímavou kariérní příležitost v oblasti údržby, můžete se stát nedílnou součástí našeho týmu. Přijměte výzvu a přidejte se od nás!!! Rádi Vás uvítáme.

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Kadaň
Pracovní pozice: Údržbář M/Ž dovolená 25 dnů a náborový příspěvek 18.000,-
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč
Nabídka přidána: 20. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kadaň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Údržbář M/Ž dovolená 25 dnů a náborový příspěvek 18.000,- ve městě Kadaň? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.