SERVISNÍ TECHNIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ | ÚSTECKÝ KRAJ | SLUŽEBNÍ VŮZ

Ústecký kraj, Chomutov

POPIS POZICE:
Máte zkušenosti chladícími technologiemi? Servis a údržba jsou Vám blízké? Chcete být zároveň pánem svého času a mít k dispozici služební automobil? SDÍLEJTE S NÁMI VÁŠ ŽIVOTOPIS!

Nejčastěji se budete pohybovat přímo u zákazníka (v rámci Ústeckého kraje) nebo máte možnost pracovat z domova, přičemž náplní práce je:

- komunikace s významnými obchodními řetězci
- zajištění optimálního nastavení a seřízení chladících zařízení
- řešení a vyřešení možných poruch
- zpracovávání podkladů s prováděnou činností

BENEFITY:
* ATRAKTIVNÍ MZDA
* 5 týdnů dovolené
* 3 dny osobního volna
* bonus až 5 % - modernizace
* navýšení mzdy po zkušební době až 10%
* 10 000 Kč/rok FlexiPass
* penzijní/životní pojištění do 3 %
* 120 Kč/den diety plně hrazené zaměstnavatelem
* mobil, notebook
* služební automobil
* bonus za doporučení zaměstnance - 44 000 Kč

POŽADAVKY:
- vzdělání technického zaměření
- zkušenost v oblasti klimatizace a chlazení
- platná vyhláška 50 § 6
- čtení technických výkresů
- orientace v elektrických schématech
- aktivní řidič skupiny B
- ochota cestovat
- ochota držet pohotovosti jednou za dva měsíce
- reprezentativní vystupování - písemné i osobní

Eso v rukávu Vám poskytne znalost anglického či německého jazyka v jakékoli úrovni i povědomí o f-plynech.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Chomutov
Odvětví práce: Servisní technik
Pracovní pozice: SERVISNÍ TECHNIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ | ÚSTECKÝ KRAJ | SLUŽEBNÍ VŮZ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    41 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Chomutov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SERVISNÍ TECHNIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ | ÚSTECKÝ KRAJ | SLUŽEBNÍ VŮZ ve městě Chomutov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Chomutov - Servisní technik