SUPPLY CHAIN MANAGER| AŽ 130 000| AUTOMOBIL

Ústecký kraj, Chomutov

POPIS POZICE:
Máte praxi s vedením v oblasti logistiky a celkového supply chain? ERP systémy jsou pro Vás alfa a omega? Domluvíte se anglicky?
Dejte nám o sobě vědět!

Na pozici Supply Chain Managera jsou vašimi úkoly:
- Vést tým zaměstnanců oddělení logistiky, nákupu a plánování cca 10 přímých podřízených
- Efektivně řídit logistické procesy (plánování, dohled, podpora, korekce)
-Management skladového zásobování (příjem, sklad, expedice)
-Zajišťovat efektivitu nastavených procesů v logistice, eliminace rizik
-Komunikace s dodavateli
-Komunikace napříč odděleními
-Dohled nad dodržováním firemních a logistikckých standardů

BENEFITY:
* Roční bonusy 15%
* Automobil
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní pojištění
* Benefitní karty
* Odměny za kaizeny
* Zvýhodněné tarify pro zaměstnance
* Věrnostní bonusy
* Další vzdělávání
* Možné školení v zahraničí
* Bezplatné kurzy AJ

POŽADAVKY:
- Komunikativní AJ
- Praxe ve vedení na obdobné pozici
- Praxe z mezinárodního prostředí
- Znalost práce v ERP systémech

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Chomutov
Odvětví práce: Ředitel/manažer logistiky
Pracovní pozice: SUPPLY CHAIN MANAGER| AŽ 130 000| AUTOMOBIL
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 100 000 Kč - 130 000 Kč
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Chomutov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SUPPLY CHAIN MANAGER| AŽ 130 000| AUTOMOBIL ve městě Chomutov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Chomutov - Ředitel/manažer logistiky