Technik údržby výrobní automatizace

Mělník

Společnost RETAL je nadnárodní obalová společnost, jeden z lídrů ve výrobě PET preforem, HDPE uzávěrů,

PET granulátu pro plastové obaly a PET fólií.

K hlavním zákazníkům společnosti patří mezinárodní i lokální výrobci nealkoholických nápojů, piva

a sycených nápojů. Pro závod v Mělníku hledáme nového kolegu na pozici:

Technik údržby automatizace výroby je odpovědný za údržbu a opravy počítačově řízených systémů a

robotických zařízení používaných ve vstřikovacích lisech PET předlisků a jejich pomocných zařízeních.

Pozice je podřízena vedoucímu údržby.

Náplň práce

Provádění kontroly a údržby elektronických systémů technologií

Identifikace a odstraňování poruch elektro zařízení a strojů

Údržba a drobné instalace elektro v areálu firmy

Spolupráce při nastavovaní technologických procesů

Spolupráce s externími společnostmi při opravách a instalacích

Požadavky

Vzdělání elektrotechnického směru - zaměření na automatizaci

Platnou zkoušku elektro dle vyhlášky 250/2021 Sb. (v minulosti 50/78 Sb.)

Schopnost samostatně odstraňovat poruchy a určit jejich příčiny

Prokazatelné pracovní zkušenosti jako automatizační technik (velmi ceněny jsou zkušenosti v oblasti vyfukování)

Anglický a český jazyk na úrovni pro jednání s dodavateli

Flexibilita

Pozitivní přístup

Nabídka společnosti

Zázemí stabilní mezinárodní a stále rostoucí organizace (www.retalgroup.com)

Interní školení a možnosti růstu

Nástupní základní mzda od 45 000 Kč (v závislosti na zkušenostech)

Stravenková karta s příspěvkem zaměstnavatele

25 dnů dovolené

Mobilní telefon a notebook

Roční bonus za dosažení cílených firemních výsledků

Narozeninový dárek

Firemní vánoční večírek

Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce ve společnosti)

Jestliže Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím profesní životopis na ****@********. Vhodné kandidáty budeme zvát

na osobní pohovor.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat v prac.dnech mezi 8.-16.hodinou na tel. 775 869 124.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti RETAL Czech a.s. vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat

dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas plati až do jeho odvolání.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

    na úrovni pro jednání s dodavateli

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: RETAL Czech a.s.
Lokalita: Mělník
Pracovní pozice: Technik údržby výrobní automatizace
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mělník - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik údržby výrobní automatizace ve městě Mělník? Pošlete svůj životopis firmě RETAL Czech a.s. ještě dnes.