Servisní technik se zkušenostmi

Středočeský kraj, Mělník

POPIS POZICE:
Pozice:
Elektrotechnik se zkušenostmi s údržbou| Samostatná pozice | Energetika.
Zodpovědnost za řídící jednotky v ČR i případně v blízkém zahraničí.

Společnost: Mezinárodní společnost s tradicí více než 70 let

Lokalita: okres Mělník – zde je nutnost denní interakce.

Vaše budoucí pracovní úkony:

- Pravidelné kontroly údržby v místě řídících jednotek
- Udržování kvalitního vztahu se zákazníky
- Reporting a vytváření časových výkazů pomocí specifického systému firmy
- Management kvality
- Schopnost komunikovat problémy asertivně
- Komunikace s kolegy na ostatních pracovištích, i v zahraničí a další, ad hoc úkoly.

BENEFITY:
- Zkrácená pracovní doba a flexibilní přístup vůči zaměstnancům
- 5 týdnů dovolené
- Osobní vůz k soukromým účelům
- HW vybavení v nadstandartní výbavě, a další výhody.

POŽADAVKY:
- Vzdělání technického zaměření
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Český nebo slovenský jazyk - excelentní úroveň, plynulá znalost AJ
- Řidičský průkaz sk. B
- Časová flexibilita – nutnost být k dispozici během pracovního dne k dispozici na telefonu
- Schopnost samostatné práce
- Výborná schopnost komunikovat v týmu
- Velkou výhodou je předešlá zkušenost v mezinárodní společnosti.

HLEDÁME kandidáta, co má možnost pravidelně cestovat do zahraničí.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Mělník
Odvětví práce: Elektroinženýr
Pracovní pozice: Servisní technik se zkušenostmi
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 75 000 Kč - 75 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    40 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mělník - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní technik se zkušenostmi ve městě Mělník? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Mělník - Elektroinženýr