Technik údržby

Plzeň

O nás

Pro našeho dlouhodobého klienta, hledáme šikovné uchazeče na pozici technik údržby.

Náplň práce:

  • zabezpečení chodu, nastavení linek a zařízení na svěřeném úseku
  • kontrola úrovně kvality produktů na svěřených výrobních linkách
  • řešení příčin poruch strojů a zařízení
  • provádění preventivní kontroly, údržbu a opravy
  • přestavba pracovišť dle požadavku výroby

Co od Vás očekáváme:

  • SOU, SŠ technického směru
  • praxe v údržbě a opravě strojů velkou výhodou
  • manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se nové věci
  • schopnost analyzovat problém a vyřešit ho na místě
  • vyhláška 50/78 Sb. výhodou, nikoliv podmínkou
  • ochotu pracovat na třísměnný provoz

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost nástupu ihned
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • spolupráci v inspirativním a zkušeném týmu
  • zaměření na profesní rozvoj a kariérní růst
  • možnost uplatnění inovativních nápadů
  • individuální přístup k soukromým potřebám
  • týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Technik údržby
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35.000 – 38.000 Kč
Nabídka přidána: 27. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik údržby ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Triangle Recruitment CZ s.r.o. ještě dnes.