TECHNIK / TECHNIČKA PODPORY PRODEJE

Hradec Králové
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 40 000 Kč/měsíc

Náplň práce: Technická podpora prodeje - telefonická nebo osobní konzultace s odběrateli
" Navrhování technických variant
" Tvorba nabídek včetně následné konzultace s klienty
" Testování novinek
" Telefonický a emailový kontakt s klientelou i dodavateli
" Občasný výjezd na služební cestu

Požadavky na pracovní místo
" SŠ vzdělání
" Technické znalosti v oblasti IP technologie
" Znalosti a zkušenosti v oblasti EZS, EPS, CCTV výhodou
" Znalost technické AJ vítána
" Spolehlivost, samostatnost, přesnost, zodpovědnost
" Dobrá znalost práce s PC (Word, Excel,Outlook,Internet)
" Loajalita a chuť se zdokonalovat
" Diskrétnost
" Příjemné vystupování
Nabízíme
" Práce ve spolehlivém mladém kolektivu
" Víkendy volné
" Příležitost pro osobní zdokonalování
" Práci v čistém prostředí naší kanceláře
" Pevné i motivační odměny závislé na pracovním výkonu a obratu firmy
" Pracovní doba 7:30 - 16:00 hod
" Možnost proplácení příspěvku na dojíždění do zaměstnání
" Služební telefon, notebook

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: A1 com s.r.o.
Lokalita: Hradec Králové
Pracovní pozice: TECHNIK / TECHNIČKA PODPORY PRODEJE
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč
Nabídka přidána: 21. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNIK / TECHNIČKA PODPORY PRODEJE ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě A1 com s.r.o. ještě dnes.