Technik na stavbě

Praha

Náplň práce:

- Podílení se na přípravě zakázky a zodpovědnost za průběh realizace celé stavby

- Administrace celého procesu zakázky (zpracování nabídek, objednávek, fakturace, denní záznamy, záznamy BOZP, kontrolní dny s ostatními staviteli, administrativa vůči stavbě až po předání zakázky)

- Povinnost řídit se technickými, technologickými a pracovními postupy společnosti, řídit se plánem organizace staveb

- Řešení každodenních problémů

- Spolupráce s montéry

Nabídka: Nabízíme:

- Jistota zaměstnání v zavedené společnosti

- Příjemný přátelský tým

- Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu

- 5 týdnů dovolené

- 13. plat podle výsledků společnosti

- Vidět za sebou kus práce

- Balík firemních benefitů (stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní/penzijní pojištění, atd.)

Požadavky: Požadujeme:

- SŠ (obor elektro – výhodou)

- Vyhláška 1978/50 Sb. / NV 194/2022

- Zvládání stresových situací

- Nadšení pro práci podmínkou :-)

- Standardně pracovní doba od pondělí do pátku, ale časová flexibilita dle potřeb stavby je podmínkou

- Schopnost samostatného rozhodování

- Komunikativnost

- Zájem učit se nové věci

- Řidičské oprávnění sk.B (sk.C / C+E výhodou)
Poznámka: Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail a uvádějte značku 31520/TECHN/HU.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kariéra s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Technik na stavbě
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik na stavbě ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Kariéra s.r.o. ještě dnes.