Technik montáží/ supervizor

České Budějovice

CO BUDETE DĚLAT?

Technický dozor při montáži zapouzdřených vodičů v místě realizace projektu (Evropa, svět)

Vedení montážní skupiny, spolupráce s vedením stavby

Příprava dokumentace o průběhu montáže

Vedení skladu přídavného materiálu

Vizuální kontrola svárů

Nabídka: CO VÁM NABÍZÍME?

Práci v rámci Evropy i celého světa

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000,- Kč

Zajímavé finanční ohodnocení - smluvní mzdy

13. plat

Výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy - mzdové příplatky nad rámec zákona

5 týdnů dovolené ročně

Příspěvek na podnikové stravování - závodní jídelna i kantýna

Příspěvek na penzijní připojištění

Odměny za pracovní věrnost firmě

Prohlubování odborné kvalifikace, zázemí vlastní svářečské školy

Možnost profesního růstu

Vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky

Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

PROČ SE PŘIDAT PRÁVĚ K NÁM?

Jsme silná, ryze česká firma s českým vedením

Disponujeme vlastním unikátním know-how a vlastní výrobní základnou

Máme více než 65 let zkušeností v oboru a spokojené zákazníky po celém světě

Investujeme do špičkových výrobních technologií a výpočetních systémů

Vážíme si šikovných a pracovitých lidí a vždy platíme včas

Nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a výhod

Dobré nápady se u nás opravdu uskuteční

Budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl

Vytváříme prostředí pro profesní růst a podporujeme vzdělávání

Nové zaměstnance důkladně zaškolíme

Dbáme na neustálé zlepšování pracovního prostředí a na bezpečnost práce

Podporujeme jihočeské sportovní, charitativní a kulturní projekty

Požadavky: BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE?

Velmi dobrá komunikace v anglickém jazyce

Řidičský průkaz

Znalost MS Office

KOHO POTŘEBUJEME?

Týmové hráče s nadšením a disciplínou, kteří na sobě chtějí pracovat

Lidi, kteří pomohou najít řešení a dotahují věci do konce

Někoho s vysokou školou, ale ani šikovného člověka s maturitou neodmítneme, technický obor výhodou

Lidi ochotné cestovat

Klademe důraz na profesionalitu, samostatnost a jazykové znalosti, naši zákazníci mluví převážně anglicky nebo německy

Poznámka: Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail a uvádějte značku 19299/TEMOS/HU

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kariéra s.r.o.
Lokalita: České Budějovice
Pracovní pozice: Technik montáží/ supervizor
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik montáží/ supervizor ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Kariéra s.r.o. ještě dnes.