Technický dozor pro komerční stavby do mezinárodní společnosti

Hlavní město Praha, Praha

Připojte se k prestižní mezinárodní projekčně poradenské společnosti, která se řadí mezi nejuznávanější hráče na trhu.

Hledáme zkušeného TDI profesionála pro projekčně poradenskou společnost s velice dobrým jménem na trhu a zaměřením na komerční celky.

POPIS POZICE:
  • Kontrola projektové dokumentacea dodržování technologických postupů
  • Kontrola kvality stavebních pracína stavbě velkýchkomerčníchobjektů avedení agendyspojené stouto činností
  • Dohled naddodržováním osvědčených technických řešenívýstavby azásad bezpečnosti práce
  • Evidence akontrola odstraňování vad
  • Zodpovědnost zasoulad stavby spožadovanými technickými, kvalitativními, uživatelskými aestetickými standardy společnosti
  • Kontroladodržování nastavených pravidel aharmonogramuve všech fázích projektu ve stanovených termínech aformě,kontrola kvality díla
  • Účast na projektechtechnických auditů budov, účast nakontrolních dnech
  • Spolupráce sprojektovými manažery, projektanty acenovým manažerem

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • ideálně 5 a více let praxe z obdobné pozice - jako TDI, zkušenost z výstavby komerčních objektů PODMÍNKOU
  • odborná znalost technických aspektů výstavby, orientace v prostředí stavby, praxe v projektování staveb
  • autorizace ČKAIT výhodou
  • orientace ve stavebních normách
  • MS Office, CAD, orientace v BIM (výhodou)
  • ŘP skup. B
  • znalost anglického jazyka je výraznou výhodou

NABÍZÍME:
  • odpovídající platové ohodnocení spolu s lákavým systémem bonusů
  • bohatý balíček firemních benefitů - Cafeterie, Multisport, penzijní připojištění,...
  • zázemí stabilní společnosti s přátelskou atmosférou
  • spolupráci na atraktivních komerčních projektech
  • kanceláře v centru Prahy, výkon práce rovněž Praha či blízké okolí
  • možnost profesního i osobního růstu
  • vzdělávací programy, jazykové kurzy

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Stavebnictví
Pracovní pozice: Technický dozor pro komerční stavby do mezinárodní společnosti
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technický dozor pro komerční stavby do mezinárodní společnosti ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Stavebnictví