Svářeč - zavařování odlitků za tepla

Líšeň, Brno, Brno

O nás

Do slévárny šedé litiny v Brně-Líšni hledáme aktuálně šikovného svářeče. Jedná se o dceřinou společnost tradičního rodinného podniku HEUNISCH se sídlem v Bad Windsheim. Vyrábíme náročné díly z šedé litiny pro různá průmyslová odvětví a zpracováváme je podle přání zákazníka pomocí našich moderních strojů.

Náplň práce:

  • zavařování odlitků za tepla, opravování odlitků, další práce s tím související
  • standardně se pracuje ve 2-směnném provozu (případně dle objemu zakázek)

Co od Vás očekáváme:

    • vyučení (obor strojní nebo slévárenství s výhodou), svářečský průkaz
    • schopnost pracovat samostatně, chuť učit se, spolehlivost, zodpovědnost
    • manuální zručnost
    • praxe ze slévárenského provozu je velkou výhodou, ideálně ve výrobě podobného typu
    • ochota absolvovat odborný kurz

      Co Vám můžeme nabídnout:

      • odpovídající platové ohodnocení, dle výsledků
      • zázemí stabilní společnosti a dlouhodobou perspektivu
      • atraktivní zaměstnanecké výhody (týden placeného volna navíc, dotované závodní stravování, parkování v areálu, snadná dostupnost MHD, příspěvek na penzijní připojištění, bonus za doporučení kandidáta, ochranné pracovní pomůcky aj.)

      Benefity

      • Dovolená navíc
      • Příspěvek na stravování
      • Příspěvek na spoření / pojištění
      • Závodní stravování
      • Parkoviště

      Detaily o pracovním místě:
      Firma: Slévárna HEUNISCH Brno, s.r.o.
      Lokalita: Brno
      Pracovní pozice: Svářeč - zavařování odlitků za tepla
      Směnnost práce fulltime
      Nástup do práce od: IHNED
      Nabízená mzda: neuvedeno
      Nabídka přidána: 16. 6. 2024
      Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
      • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
        Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
        Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
      Zaujala Vás nabídka práce na pozici Svářeč - zavařování odlitků za tepla ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Slévárna HEUNISCH Brno, s.r.o. ještě dnes.