STUDENTSKÁ BRIGÁDA - SERVÍRKA / ČÍŠNÍK na víkendové a odpolední směny

Karlovy Vary

Informace o pracovním místě
Do týmu hotelové restaurace hotelu Romance 4* s mezinárodní klientelou v lázeň.centru K.Varů hledáme na brigádu sympatického a šikovného spolupracovníka

Náplň práce
•    Pomoc hlavnímu číšníkovi s obsluhou à la carte, polopenzí a skupin - roznos jídel, úklid
•    O víkendu pomoc s obsluhou v době obědů - roznos jednoduchých menu pro skupiny. V případě snídaní obsluha snídaňového bufetu - doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
•    Zakládání stolů a příprava nápojů
•    Uvádění mezinárodní klientely

Očekáváme
•    Usměvavého spolupracovníka s příjemným vystupováním
•    Oceníme schopnost komunikace s mezinárodní klientelou – zejména AJ, případně  NJ, RJ
•    Schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme. Studium oboru číšník/servírka či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou.
•    Nástup co nejdříve, plné zapojení do provozu po dobu letních prázdnin. Časovou flexibilitu
•    Min. věk 18 let.

Nabízíme
•    Směny v režimu krátkého/dlouhého týdne po-pá od 17:00 – 21:00 (22:00) hod + 1x za 14 dní so + ne 12:00 – 21:00 (nebo 7:00-21:00/22:00 případně dle domluvy), nebo dle školního rozvrhu.
•    Velmi dobré finanční ohodnocení od 130 Kč/hod + bonusy dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče.
•    O prázdninách lze pracovat na plný úvazek (jakékoliv dny) za velmi dobré platové ohodnocení.
•    Prac. poměr - brigádně na DPČ či DPP. V případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobého pracovního vztahu (po celý rok).
•    Vhodné také při dálkovém studiu, jako druhý prac.poměr, rodiče na MD apod.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: FIBRO, spol. s r.o.
Lokalita: Karlovy Vary
Pracovní pozice: STUDENTSKÁ BRIGÁDA - SERVÍRKA / ČÍŠNÍK na víkendové a odpolední směny
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    270 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici STUDENTSKÁ BRIGÁDA - SERVÍRKA / ČÍŠNÍK na víkendové a odpolední směny ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě FIBRO, spol. s r.o. ještě dnes.