SERVÍRKA/ČÍŠNÍK na odpolední směny

Karlovy Vary

Od roku 2001 provozujeme restauraci s celoročním provozem ve 4* hotelu Romance v lázeň.

centru Karlových Varů naproti Vřídlu a Zámeckým lázním s kapacitou 80 míst, letní terasou 30 míst. Zakládáme si na kvalitních službách a příjemné rodinné atmosféře. Hledáme novou posilu do našeho teamu na pozici servírka/číšník na trvalý nebo brigádní pracovní poměr.

Náplň práce

• Spolupráce s hlavním číšníkem při obsluze à la carte, polopenzí a skupin - roznos jídel, péče o restauraci a její čistotu

• Zakládání stolů, servírování à la carte jídel, příprava kávy na pákovém kávovaru, servírování vín, příprava jednoduchých míchaných drinků apod.

• O víkendu (1x za 14 dní) pomoc s obsluhou od obědů - roznos jednoduchých menu pro skupiny a další výše uvedené činnosti

• Uvádění mezinárodní klientely

Co od Vás očekáváme

• Pozitivně naladěného, usměvavého, sympatického člověka s příjemným vystupováním a chutí pracovat

• Oceníme jazykové znalosti, zejména AJ, případně NJ, RJ

• Min. věk 18 let

• Gastronomické vzdělání nebo praxe výhodou, není však podmínkou. Nezaučené sami zaškolíme.

Co Vám nabízíme

• Velmi dobře placené směny od 17:00  do 21:00-21:30 (22:00) v režimu krátkého/dlouhého týdne, 1x za 14 dní so + ne 12:00 – 21:00/22:00 (nebo dle domluvy 7:00-21:00/22:00). Časy lze dle zájmu uchazeče a potřeb provozu flexibilně upravit

• Mzda od 130-200 Kč/hod čistého (včetně bonusů dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče + bonusů za kratší směny ve formě proplaceného cestovného) + podíly na tipech

• Prac. poměr - dle preferencí uchazeče brigádně na DPČ či DPP, případně trvalý pracovní poměr (pracovní smlouva) na plný nebo zkrácený úvazek

Ideální dlouhodobá brigáda pro studenty, rodiče na MD, pro absolventy gastronomických škol bez praxe nebo zájemce o práci v gastronomii na částečný nebo plný pracovní úvazek apod.

Detaily o pracovním místě:
Firma: FIBRO, spol. s r.o.
Lokalita: Karlovy Vary
Odvětví práce: Číšník/servírka
Pracovní pozice: SERVÍRKA/ČÍŠNÍK na odpolední směny
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 130 Kč - 200 Kč
Nabídka přidána: 25. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    21 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SERVÍRKA/ČÍŠNÍK na odpolední směny ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě FIBRO, spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Karlovy Vary - Číšník/servírka

Hledáte brigády v Karlovy Vary? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.