Strojní inženýr s angličtinou - výrobní technologie

Jihomoravský kraj

Náplň práce

Jste vystudovaný strojař s nedělá vám problém komunikace v angličtině? Pokud ano, ráda bych vám představila pracovní nabídku na pozici Strojní inženýr ve společnosti, která podpoří vaše inovativní myšlenky a férově ocení vaši práci.
  • Koordinace a spolupráce při implementaci nových výrobních zařízení/přetváření stávajících dle aktuálního produktu
  • Přinášení vlastních technických nápadů a podnětů s cílem maximálně zefektivnit výrobní proces
  • Vytváření efektivního layoutu ve výrobě
  • Zajištění technické dokumentace a její aktualizace
  • Komunikace s dodavateli, podílení se na výběru vhodných dodavatelů
  • Poskytování technické podpory kolegům (např. z týmu údržby)
  • Úzká spolupráce s kolegy z engineeringu (i ze zahraničí) a vedoucím výroby
  • Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání ve STROJÍRENSKÉM oboru
  • Praxi na obdobné pozici uvítáme, ale dáme šanci i absolventovi s krátkodobou praxí
  • Komunikativní angličtinu v psané i mluvené podobě – budete sdílet informace s kolegy ze zahraničních týmů
  • Znalost nástrojů lean managementu a práce v CAD programech
  • Proaktivní přístup a snahu přinášet návrhy pro zlepšení – práce vás musí především bavit!
  • Nabízíme

  • Moderní prostředí využívající nejnovější technologie
  • Motivační mzdu, která se každoročně bude navyšovat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Lekce cizího jazyka, produktové slevy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jeden speciální benefit, který vás jistě potěší…

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Jihomoravský kraj
    Pracovní pozice: Strojní inženýr s angličtinou - výrobní technologie
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 28. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojní inženýr s angličtinou - výrobní technologie ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.