Strategický nákupčí (obalový materiál)

Středočeský kraj

Náplň práce

Pro logistickou firmu zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména kosmetiky a doplňků ke kávě hledáme kandidáty na pozici Nákupčího obalového materiálu.
Hledáme nákupčí se zkušeností s nákupem druhotných obalových materiálů, který se bude podílet na vytvoření globálního plánu na nákup pro všechny pobočky. Máte zkušenosti s nákupem? Jste nezávislí a máte silné zázemí z logistického, papírenského či obalového průmyslu? Pošlete svůj životopis na

Požadujeme

  • Komplexní porozumění sekundárního obalového, tiskařského a papírenského průmyslu
  • Schopnost vést jednání v angličtině
  • Silná znalost klíčových aspektů procesů v rámci RFI/RFQ
  • Schopnost porozumět právním smlouvám
  • Schopností dovést projekty k úspěšnému závěru
  • Vynikající komunikační dovednosti a smysl pro tým
  • Flexibilita, ochota cestovat
  • Exel na pokročilé úrovni, zvládnutí ERP
  • Nabízíme

  • Příspěvek na stravování
  • 1 týden dovolené navíc
  • Notebook a mobilní telefon i pro soukromé použití
  • Multisport kartu
  • Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím v pracovní době (po zkušební době)
  • Kávu různých druhů a chutí zdarma
  • Práci od pondělí do pátku, možnost práci na home-office
  • Možnost napracovat si hodiny navíc

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Středočeský kraj
    Pracovní pozice: Strategický nákupčí (obalový materiál)
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 23. 5. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
    💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strategický nákupčí (obalový materiál) ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.